środa, 17 czerwca 2015

Samsung Filtr wody do lodówki Samsung DA29-00003G

Samsung Filtr wody do lodówki Samsung DA29-00003G

Sprzęt AGD >> Akcesoria i zestawy AGD >> Akcesoria i części do AGD

Opis

Łyk czystej i świeżej wody to jedna z najprostszych przyjemności, jaką możesz sobie zapewnić. Dobrej jakości woda to także jeden z najważniejszych elementów zdrowego życia. Dlatego tak ważne jest, by mieć zaufanie do źródła jej pochodzenia. Przetestowane i certyfikowane filtry Samsung gwarantują nie tylko redukcję zanieczyszczeń, lecz także stałe, bezusterkowe działanie. Jest to również wyjątkowo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Korzystaj z lepszego życia i ciesz się smakiem czystej wody przez cały czas.

Świeża, przefiltrowana woda w zasięgu ręki

Jeśli kupisz lodówkę Side by Side lub lodówkę typu French Door z dozownikiem lodu i wodyucieszy Cię fakt, że jest ona wyposażona w system filtrowania wody. Umieszczone w środku lub na zewnątrz lodówki filtry gwarantują redukcję zanieczyszczeń. Ciesz się świeżo przefiltrowaną wodą dostępną przez cały czas w lodówce Samsung.

Dla dobra własnej kieszeni i w trosce o środowisko naturalne

Mając w zasięgu ręki świeżą, przefiltrowaną wodę, możesz pić mniej wody butelkowanej. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze oraz pomożesz chronić środowisko naturalne.

Certyfikowana skuteczność

Filtry do wody Samsung są testowane i certyfikowane przez pozarządową i niekomercyjną organizację NSF International, zajmującą się zagadnieniami zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Certyfikacje przeprowadzane przez tę organizację cieszą się dużym uznaniem na całym świecie i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Redukcja zanieczyszczeń

Filtry do wody Samsung korzystają z wysokiej jakości filtracji węglowej, usuwając ponad 99% potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą być obecne w wodzie.- Smak i zapach chloru – dwutlenek chloru jest stosowany często do dezynfekcji wody, jednak może pozostawiać specyficzny zapach i smak.- Metale ciężkie i związki chemiczne zawierające ołów, azbest, benzen, rtęć, karbofuran należą do grupy powszechnie występujących zanieczyszczeń przemysłowych o wysokim stopniu toksyczności, które mogą przenikać do wody, narażając twoje zdrowie.- Pasożyty, takie jak Cryptosporidium, można powszechnie znaleźć w jeziorach i rzekach. Z uwagi na ich dużą odporność na środki dezynfekujące, takie jak chlor, mogą one przez dłuższy czas pozostawać aktywne w wodzie.

Diodowy wskaźnik wymiany filtra

Diodowy wskaźnik wymiany filtra umieszczony jest na panelu cyfrowym lodówki. Gdy trzeba wymienić filtr, zapali się czerwona kontrolka. Możesz również przykleić do filtra nalepkę z przypomnieniem o dacie wymiany, którą dołączamy do każdego opakowania z filtrem. Zaleca się wymianę filtra po upływie około 6 miesięcy.

Oryginalne części Samsung

Kupując wyłącznie oryginalne wkłady do filtra wody marki Samsung, masz gwarancję skutecznego działania. Bądź ostrożny z innymi markami lub podróbkami za niższą cenę, które są reklamowane jako kompatybilne z filtrami Samsung. Wyłącznie oryginalne filtry Samsung gwarantują odpowiednią jakość korzystania z lodówki Samsung.

Dane Techniczne

Producent Samsung
Przeznaczenie Do lodówek
Rodzaj Filtry

0 komentarze :

Prześlij komentarz