niedziela, 5 lipca 2015

Crescina Stem 300 Odrastanie dla Kobiet 12 amp.

Crescina Stem 300 Odrastanie dla Kobiet 12 amp.

Zdrowie >> Dermokosmetyki >>

Opis

  • Nowe Preparaty Crescina stem składają się z dwóch elementów: pojemnika z Aktywnymi Roślinnymi Komórkami Macierzystymi oraz ampułek Crescina stem. Ampułki Crescina stem zawierają składniki formuły Crescina Odrastanie (cysteina, lizyna, glikoproteina), Diguanosine TP oraz Prolifex, kompleks Isofol oraz substancję Poly-Phytic Factor , która przygotowuje cebulkę włosową do przyjęcia Aktywnych Roślinnych Komórek Macierzystych.
  • Ich działanie jest jeszcze lepiej dostosowane do komórek mieszka włosowego dzięki obecności szczególnej substancji czynnej - genisteiny, która neutralizuje działanie enzymu (5-alfa reduktazy) odpowiedzialnego za osłabienie mieszka i daje pozytywny bodziec do wzrostu włosa.
  • Działa ona w dużej synergii z Aktywnymi Roślinnymi Komórkami Macierzystymi LABO, które dzięki zdolności zwiększania proliferacji i aktywności komórek cebulek włosowych, do ochrony komórek mieszków włosowych i wypukleń przed uszkodzeniami wynikającymi z utlenienia, a także do opóźnienia procesu starzenia komórek, przyczyniają się do witalności i długowieczności mieszka włosowego, opóźniając jego starzenie oraz redukując przerzedzenie włosów na skórze głowy.

Dane Techniczne

Rodzaj kosmetyku Ampułki
Przeznaczenie Włosy

0 komentarze :

Prześlij komentarz